A A A
Strona główa > Pielęgnacja i wizaż > EpilFree - luksus gładkiego ciała

EpilFree - luksus gładkiego ciała

Preparaty Epilfree występują w trzech zestawach:

Epilfree Facial (usuwanie zbędnego owłosienia twarzy). Produkty przeznaczone do twarzy, do użycia na małych powierzchniach takich jak: górna warga, baki, szyja, broda, czoło, uszy.

 

EpilFree Intim Care (zabieg na miejsca intymne), produkty przeznaczone do miejsc intymnych, takich jak: pachwiny, pachy, brzuch, okolice sutków.

 

EpilFree Body Care (zabieg na ciało), produkty przeznaczone do większych partii ciała takich jak: ręce, nogi, klatka piersiowa, plecy.

 

 

Zabiegi wykonuje się bezpośrednio po depilacji mechanicznej miejsca , które chcemy poddać preparatom spowalniającym wzrost i usuwającym zbędne włosy. W Salonie Kosmetycznym Teresa maja Państwo do wyboru depilację woskiem lub pastą cukrową. Depilacja mechaniczna jest jednym momentem dyskomfortu dla klientki lub klienta, lecz ważne jest bardzo dokładne i profesjonalne wykonanie tego zabiegu. Dobrze wykonana depilacja mechaniczna jest niezbędna dla powodzenia całej procedury.

 

Preparaty nie działają na włosy nieusunięte lub ogolone. Po depilacji skóra jest przygotowana przez naniesienie aktywatora w celu dezynfekcji i rozszerzenia porów i specjalne wmasowanie preparatu, który zawiera aktywne składniki i powoduje zmniejszenie podziału komórkowego włosa. Najważniejszym z zaleceń po wykonaniu zabiegu jest nie zmywanie miejsca nałożenia preparatów przez 6 godzin wodą. Zaleca się wykonanie od 2 do 10 zabiegów. Z kolejnym zabiegiem włosów jest coraz mniej i wydłuża się okres ich wzrostu.

 

 

 

Umów się już dziś:

tel.: 85 661 16 36

tel. kom.: 600 653 794

teresa@salonteresa.pl

 

pon. - pt. 11.00 - 18.00

sb. 10.00 - 13.00


Zobacz jak do nas dojechać