A A A
Strona główa > Lifting rzęs - trwała ondulacja rzęs

Lifting rzęs - trwała ondulacja rzęs

Lifting, botox, laminacja rzęs to zabieg renomowanej firmy Elleebana dający trwałe podkręcenie, pogrubienie i przyciemnienie rzęs na okres ok. 6-10 tygodni. Metoda odpowiednia dla osób, które chcą uzyskać efekt podkreślenia rzęs bez przedłużania.

Rzęsy podczas zabiegu zostaną uniesione i podkręcone co optycznie wydłuża je i zwiększa objętość. Zabieg można powtarzać.


Przeciętny okres życia rzęs to ok. 3 miesiące. Rzęsa rośnie 30 dni, odpoczywa 2 miesiące i cykl zaczyna się od nowa aż do wypadnięcia. Efekt zabiegu utrzymuje się do 8-10 tygodni i potem możemy wykonać ponownie zabieg.

 

 

 


Zabieg liftingu rzęs to nie tylko efekt wizualny ale jest to odżywcza kuracja (zabieg można wykonać również na brwi). Zabieg odbudowuje i pogrubia zniszczone włókna włosa dzięki skoncentrowanym aktywnym składnikom takim jak organiczny olej arganowy, olej jojoba, olej z nasion czarnuszki, proteiny jedwabiu, drożdże, witaminy E,C,B6, keratyna.
Keratyna główny składnik zabiegu, którym zostaną pokryte rzęsy, nie tylko chroni,ale dostarcza rzęsom witamin, protein co pozwala im rosnąć szybciej.

 

 

Twoje rzęsy staną się silniejsze i wyraźnie grubsze. Czas zabiegu ok. 45 min.

 

Umów się już dziś:

tel.: 85 661 16 36

tel. kom.: 600 653 794

teresa@salonteresa.pl

 

pon. - pt. 11.00 - 18.00
sb. 10.00 - 13.00