A A A
Strona główa > Pielęgnacja i wizaż > Przekłuwanie uszu metodą BLOMDAHL

Przekłuwanie uszu metodą BLOMDAHL

Przekłuwamy obydwoje uszu jednocześnie w sposób higieniczny i bezpieczny. Jest to zaleta nowych aparatów marki BLOMDAHL. Decyzja o przekłuciu uszu jest trudna, a zabieg kojarzy się z bólem. Dziś można zminimalizować stres wybierając nowy system przekłuwania obu uszu jednocześnie. Jest to oferta szczególnie wybierana przez rodziców, gdyż stres u dziecka czasem nie pozwala na przekłucie drugiego ucha.

A oto najważniejsze informacje dotyczące przekłuwania uszu w Salonie Kosmetycznym Teresa.

 

Bezpieczeństwo i Sterylność aparatów do przekłuwania uszu.

Posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie w przekłuwaniu. Obserwując rynek kosmetyczny i medyczny wybieramy bezpieczne preparaty i urządzenia. Do przekłuwania uszu stosujemy pistolety nowej generacji. Charakteryzują się tym, że nie tylko kolczyk jest sterylny i jednorazowy, ale także część pistoletu, która dotyka płatka ucha. W systemie marki STUDEX sterylne są to kolczyki oraz specjalna nakładka, którą mocuje się do pistoletu. W systemie BLOMDAHL, kolczyk z zatyczką umieszczony jest w specjalnej sterylnej kasecie, która stanowi mechanizm przekłuwający. Każda kaseta posiada numer seryjny oraz numer sterylizacji. Pistolet w tym wypadku jest znacząco oddalony od ucha klienta. Kasety, kolczyki i nakładki są wyjmowane ze sterylnych opakowań przy kliencie. Podsumowując, dzisiejsze pistolety są całkowicie bezpieczne, są dezynfekowane, a dodatkowo nie mają bezpośredniego kontaktu z ciałem klientów. Części naszych pistoletów biorące udział w zabiegu są sterylne i jednorazowe. W przypadku systemu BLOMDAHL sterylny kolczyk nie ma kontaktu z dłońmi kosmetyczki ani uchem klienta, aż do momentu wkucia.

Jedno przekłucie – dwie dziurki.
W systemie BLOMDAHL przekłuwa się oba uszy jednocześnie. Stres związany z przekłuwaniem uszu, szczególnie u dzieci zwiększa się po przekłuciu jednego płatka. Aby uniknąć ryzyka rezygnacji dziecka po jednym przekłuciu w tym systemie kłuje się oba uszy jednocześnie. Przekłucie uszu jest zabiegiem bezkrwawym i o niskim poziomie bólu jednak ogromnie stresującym, dlatego ten system to dobry wybór dla dzieci.

Wybór kolczyków
Posiadamy duży wybór kolczyków. Wyroby antyalergiczne od pozłacanych, ze stali chirurgicznej, tytanu. Dla bardzo wrażliwych osób z alergią na metale posiadamy wyroby z medycznego plastiku, który jako jedyny nie zawiera ani grama niklu. Specjalistyczne kolczyki ułatwiają gojenie się ranki po przekłuciu.

Przekuwanie uszu motodą BLOMDAHL

 

Każda dzielna mała Klientka otrzymuje od naszego zespołu specjalny dyplom uznania.

 

Dyplom przekłucia uszu

 

Zabiegi wykonujemy bezpiecznie, higienicznie i szybko. Zapraszamy.

Przekłuwamy także tradycyjnymi metodami - kliknij tutaj.

 

 

Umów się już dziś:

tel.: 85 661 16 36

tel. kom.: 600 653 794

teresa@salonteresa.pl

 

pon. - pt. 11.00 - 18.00

sb. 10.00 - 13.00