A A A
Strona główa > Wiedza > Mężczyzna w salonie kosmetycznym - zabiegi na twarz

Mężczyzna w salonie kosmetycznym - zabiegi na twarz

Rozpoczynając ten artykuł, kilka słów tytułem wstępu. W trakcie powstawania strony internetowej słuchałyśmy rad naszych Klientów. Podczas zbierania opinii jeden z odwiedzających nas panów, zadał pytanie: A co z zabiegami dla mężczyzn? Chciałbym zobaczyć dział tylko dla Panów. Odpowiedziałyśmy na tą prośbę tworząc dział Męski Świat, a ten artykuł rozpoczynający cykl Mężczyzna w salonie kosmetycznym to kolejny dowód na indywidualne spojrzenie na problemy odwiedzających nas mężczyzn.

 

W tym miejscu pragniemy przedstawić program kosmetyczny dla odwiedzających nas Panów. Wśród wielu zabiegów, należy wskazać te, które muszą znaleźć się na liście każdego mężczyzny. Pierwsza wizyta w gabinecie polega na obejrzeniu cery, ustaleniu czy jest tłusta, sucha a może wrażliwa. Warto rozpocząć od tradycyjnego manualnego oczyszczenia skóry z zaskórników, które kończy się położeniem kojącej maski z alg. Zabieg trwa godzinę, a jego intensywność zależy od typu cery. Kolejna wizyta powinna być zarówno profilaktyką przed dalszymi zanieczyszczeniami skóry, jak i skutecznym wygładzeniem i likwidacją częstych u Panów widocznych porów i blizn po trądziku. Takim zabiegiem, który jest najczęściej wybieranym przez naszych klientów to mikrodermabrazja.

 

Zabieg mikrodermabrazji jest bardzo skuteczny, a ewentualne zaczerwienienie twarzy utrzymuje się do kilku godzin więc nie ma potrzeby pozostawać w domu, na następny dzień można normalnie pójść do pracy. W zależności od problemów zabieg powtarza się w odstępie około 10 dni. Podobnie jak przy oczyszczaniu należy zarezerwować sobie czas – 1 godzinę.

 

A teraz przegląd najważniejszych zabiegów dla mężczyzn z użyciem masek Thalgo:

  • Ocean Treatment, zabieg nawilżający i tonizujący skórę wyłącznie dla Panów w którym linia kosmetyczna ma męski zapach.
  • Zabieg dotleniający, który ma działanie oczyszczające skórę z zanieczyszczeń, rozjaśniające i przeciwzmarszczkowe.
  • Zabieg dla cer z rozszerzonymi naczynkami, dla osób o skórze twarzy zaczerwienionej i podrażnionej. W tym przypadku, z uwagi na jego leczniczy charakter należy wykonać go w serii.

 

Wymienione powyżej zabiegi to podstawa zdrowej męskiej skóry. W trakcie wizyty dobieramy także na życzenie klienta kosmetyki do domowej pielęgnacji. Zazwyczaj są to dwa lub trzy konkretne preparaty.

 

Dziękujemy wszystkim naszym Klientom za zaufanie i opinie, które sprawiają, że możemy się rozwijać.