A A A
Strona główa > Medycyna estetyczna > Lipoliza - zabieg wyszczuplający

Lipoliza - zabieg wyszczuplający

Zapraszamy na zabieg Lipolizy wykonywany w technice mezoterapii kosmetycznej igłowej. Terapia polega na mikroiniekcjach, wstrzykiwanych nowoczesnym, bezpiecznym pistoletem wykonanym w Europie. Pistolet do mezoterapii podaje substancje czynne w konkretne miejsce z prawidłowym ciśnieniem wtrysku zabezpieczającym przed powstawaniem blizn. Stosując mikroiniekcje, wstrzykuje się aktywne składniki powierzchniowo w wierzchnią warstwę skóry, głębokość zazwyczaj wynosi ok. 1 mm. Przy użyciu pistoletu zabieg jest mało odczuwalny, szybko i bardzo precyzyjnie przeprowadzony, utrzymana jest stała głębokość wprowadzania preparatu w skórę.

W zabiegu Lipolizy wykorzystywany są aktywne substancje takie jak:

L-karnityna 20% - działanie antycellulitowe, substancja czynna o właściwościach redukujących tkankę tłuszczową. L-karnityna jest pochodną aminokwasu Lizyny, który jest niezbędny przy transporcie kwasów tłuszczowych. L-karnityna zwiększa efektywność przemiany tłuszczu w energię, eliminuje wpływ kwasu mlekowego przy wysiłku, wspiera mięsień sercowy, stabilizuje system odpornościowy.

WSKAZANIA: tłuszcz zlokalizowany, cellulit.

Rutyna i nostrzyk żółty - działanie antycellulitowe, przeciwzapalne, odmładzające. Aktywna substancja, która uszczelnia naczynia krwionośne. Posiada właściwości przeciwrodnikowe, ogranicza przewlekłe zapalenia. Zmniejsza powstawanie obrzęków. Wyciąg z nostrzyka i rutyny znajduje zastosowanie w terapii cellulitu, posiada właściwości antyoksydacyjne, wzmacnia naczynia i pobudza przepływ krwi.

WSKAZANIA: cellulit naczyniowy, procesy zapalne, skóra starcza.

Fosfatydylocholina – działanie redukujące nadmiar tkanki tłuszczowej, substancja o właściwościach antycholesterolowych i antytrójglicerydowych. Oryginalna Fosfatydylocholina jest naturalnym fosfolipidem zdolnym rozpuszczać tłuszcz.

WSKAZANIA: tłuszcz zlokalizowany, cellulit.