A A A
Strona główa > Wiedza > Poradnik. Lasery na naczynka

Poradnik. Lasery na naczynka

Zabiegi na naczynka wymagają wcześniejszego przygotowania skóry. Na minimum cztery tygodnie przed terminem zabiegu nie opalamy się na słońcu i na solarium. W innym wypadku może nastąpić podrażnienie skóry. W tym czasie nie używamy samoopalaczy ani opalania natryskowego, gdyż osłabia to działanie zabiegu. Włosy w poddawanej zabiegowi okolicy, jeśli są długie i ciemne golimy tylko wyłącznie maszynką. Nie używamy kremów, wosków do depilacji ani depilatora. Na jeden miesiąc przed umówioną wizytą odstawiamy krem z witaminą A i innymi pochodnymi retinolu.

Dwa tygodnie przed zabiegiem unikać zabiegów na te same okolice terapii kosmetycznych lub medycznych z użyciem kwasów, peelingów lub innych zabiegów laserowych. Tydzień przed usuwaniem naczynek i rumieni należy wystrzegać się produktów ziołowych, herbat z dziurawcem, lubczykiem, lukrecją, rutą zwyczajną. Z uwagi na ich fotouczulające właściwości oraz działanie na komórki barwnikowe skóry. Dobę przed zabiegiem nie należy używać alkoholu, aspiryny i innych leków które wpływają na krzepliwość krwi. Zalecamy picie dużej ilości wody.

W trakcie wizyty wypełniamy ankietę, zapoznajemy klienta z przeciwwskazaniami medycznymi oraz z możliwymi reakcjami skóry po zabiegu, które świadczą o jego skuteczności. Zaleca się wykonywanie zabiegu laserowego w serii 2 – 4 zabiegi co 6 tygodni.

Cenę zabiegu ustalamy podczas konsultacji w zależności od ilości naczynek wybranych przez klientkę lub klienta do usunięcia. Po zabiegu miejsce poddane terapii pielęgnujemy według zaleceń osoby przeprowadzającej zabieg. Jeśli nasuwają się Państwu dodatkowe pytania zapraszam na konsultację.

 

Umów się już dziś:

tel.: 85 661 16 36

tel. kom.: 600 653 794

teresa@salonteresa.pl

 

pon. - pt. 11.00 - 18.00

sb. 10.00 - 13.00


Zobacz jak do nas dojechać