A A A
Strona główa > Wiedza > Makijaż permanentny to nie tatuaż!

Makijaż permanentny to nie tatuaż!

Makijaż permanentny to nie tatuaż! Jego zadaniem jest korekta lub zniwelowanie niedoskonałości, asymetrii, podkreślenie atutów urody. Utrzymuje się do 2 lat, składa się z dwóch wizyt w naszym salonie – zabieg główny i jedno dopełnienie.


Intensywność, kolor oraz długość trwania mikropigmentacji w naskórku u każdego jest inna, zależy od wielu czynników takich jak: wiek, kondycja i grubość skóry, nawilżenie, kontaktu z promieniami UV, stosowania hormonów, ziół, peelingów, zawartości barwnika w skórze, unaczynienia, wahań hormonów tarczycy. Makijaż z czasem ulega odbarwieniom jest to naturalna forma zanikania w procesie zewnętrznym (złuszczanie) i wewnętrznym (metabolizm), aby utrzymać jego ładną barwę, wygląd i nasycenie warto umawiać się na zabiegi korygujące co 1 – 2 lata. W okresie 12 – 14 miesięcy od ostatniego dopełnienia 50% ceny zabiegu.

Bezpośrednio po zabiegu makijaż jest intensywny i obrzęknięty.


Posiadamy najwyższej jakości sprzęt do makijażu permanentnego, jest bezpieczny i higieniczny dzięki zastosowaniu sterylnych i jednorazowych igieł akupunkturowych. Niemieckiej technologii urządzenie spełnia normy CE.


Pigmenty HANAMI to najwyższej jakości barwniki, w których zastosowano innowacyjną technologię NOVOXX, jest biokompatybilna z organizmem co wyklucza reakcję alergiczną, powoduje że organizm nie walczy z barwnikiem jak z ciałem obcym. Novoxx działa antyoksydacyjnie – przedłuża żywotność pigmentu w skórze czyniąc pigmentację bardziej stabilną. Pigmenty oparte na tej technologi są trwałe, stabilne oraz mocno napigmentowane, bez tlenków żelaza.

 

Serdecznie zapraszamy!