A A A
Strona główa > Zabiegi na ciało > Infrared, Liposukcja Ultradźwiękowa, Drenaż Limfatyczny i radiofale

Infrared, Liposukcja Ultradźwiękowa, Drenaż Limfatyczny i radiofale

Pragniemy zaprezentować przełomowy system, którym możemy redukować tkankę tłuszczową i modelować sylwetkę. System zmniejsza tkankę tłuszczową w obrębie brzucha, ud, bioder i pośladków oraz działa liftingująco w obszarze ramion. Ugruntowane i sprawdzone technologie dają gwarancję bezpiecznego wykonania zabiegów bez użycia skalpela. Program obejmuję cztery technologie, indywidualnie łączone w zależności od potrzeb klienta. W trakcie godzinnego seansu  wybrana partia ciała poddana jest relaksacyjnemu działaniu ciepła. Metoda Infrared, czyli podczerwień wykorzystywana i znana wielu osobom korzystającym z saun,  ma za zadanie skupić ciepło w określonym obszarze zwiększając metabolizm komórkowy. Następuje pobudzenie cyrkulacji krwi i limfy przez co skóra wchłania w lepszym stopniu ampułki witaminowe, z wyciągiem z karczocha, L – Karnityną czy z krzemem organicznym. Rodzaj ampułki dobierany według potrzeb i oczekiwań klientów. Następnie wykorzystywana jest moc Liposukcji ultradźwiękowej.

 

Metoda bezbolesna, ultradźwięki działają tylko w obrębie tkanki tłuszczowej, a skutkują przemieszczeniem wolnych kwasów tłuszczowych i glicerolu z komórek do wątroby w celu jego z metabolizowania. W trakcie tej części zabiegu następuje energetyzacja organizmu. Podstawowym działaniem liposukcji ultradźwiękowej jest likwidacja tkanki tłuszczowej. Po wykonaniu liposukcji ultradźwiękowej, dla lepszego i szybszego spalania tłuszczy następuje masaż opcjonalnie: manualny, bańką chińską lub drenaż mechaniczny. Zwieńczeniem zabiegu lub pojedynczym seansem jest działanie na partię ciała radiofalami. Korzyści z zabiegu falami radiowymi na ciało są znaczne. Przede wszystkim przebudowa włókien kolagenu i widoczna poprawa jędrności i gęstości skóry. Zabieg dla osób z widocznie zwiotczałą skórą. Działanie liftingujące jest podstawowym i najsilniejszym skutkiem użycia fali radiowych. Dodatkowo następuje eliminacja cellulitu, przyśpieszenie komórkowej przemiany materii i  redukcja tkanki tłuszczowe. Efektem zabiegu jest wymodelowanie sylwetki oraz poprawa sprężystości skóry. Poprawia się też samopoczucie z uwagi na stymulację wytwarzania endorfin – hormonów szczęścia poprzez radiofale.


Podsumowanie korzyści wykorzystanych technologii w Programie wyszczuplająco–ujędrniającym:

  • wymodelowanie sylwetki,
  • regeneracja włókien kolagenu i elastyny,
  • eliminacja tkanki tłuszczowej,
  • widoczne zmniejszenie cellulitu,
  • zwiększenie napięcia skóry
  • poprawa krążenia krwi i limfy,
  • działanie przeciwbólowe.

W trakcie jednego godzinnego zabiegu ustalany jest czas dla poszczególnych technologii oraz indywidulany program wraz z doborem ampułek nastawiony na potrzeby klienta. Zabieg polecamy wykonywać w serii ograniczonej od 6 do maksymalnie 8 zabiegów. Wykonany pojedynczo ma działanie odżywcze i energetyzujące dla skóry.

 

Umów się już dziś:

tel.: 85 661 16 36

tel. kom.: 600 653 794

teresa@salonteresa.pl

 

pon. - pt. 11.00 - 18.00

sb. 10.00 - 13.00


Zobacz jak do nas dojechać